Vingertop-inserter voor scleralenzen, Scleralens inzettool met vingerhoed, Scleralens vinger-inzetter, Comfort-inserter voor scleralenzen (vingermodel), Handsfree scleralens-inserter met vingersteun
Slim hulpmiddel voor het eenvoudig inzetten van mini- en full-size scleralenzen, ideaal bij beperkte motoriek of trillende handen.
Vingerhoed-inserter – Eénhandige hulp bij inzetten van scleralenzen
De Vingerhoed-inserter is een slim hulpmiddel voor het eenvoudig en veilig inzetten van mini- en full-size scleralenzen.
Het rechte inzetstuk wordt in een flexibel siliconen vingerhoedje geplaatst, zodat je de lens met slechts één hand kunt inbrengen.
Ideaal voor lensdragers met beperkte fijne motoriek, trillende handen, reumatische klachten of wie geen zuiger of penlight gebruikt.
Geschikt voor:
✔️ Mini-scleralenzen (13–16 mm)
✔️ Full-size scleralenzen (17–24 mm)
✔️ Medische lenzen
✔️ Grote zachte lenzen
Belangrijkste kenmerken:
✅ Eénhandige lensinzet met vingerhoed-steun
✅ Comfortabel en stabiel – ideaal bij beperkte motoriek